fbpx
loading
Подзвонити
??,?? грн.

Viva Pizza працює з 2015 року, радуючи соковитою італійською піцою Ужгород та дорогих гостей міста. Левова частка місцевих поціновувачів найпопулярнішого в світі наїдку вважають, що Viva Pizza – найзручніший сервіс замовлення піци онлайн в Ужгороді. І вони мають на це, як мінімум, п’ять причин:

Широкий асортимент піци зі старанно відібраними інгредієнтами, що дарують вишуканий аромат, повною мірою задовольнить апетити найвибагливішого гурмана.

Конструктор піци – унікальна можливість для кожного уявити себе справжнім піцейолою. Додавайте в піцу інгредієнти на власний смак, і отримаєте власноруч створений кулінарний шедевр.

• Телефонувати і розраховуватися готівкою не обов’язково. Замовляйте і оплачуйте безпосередньо на сайті. Це швидше і зручніше.

• Однак для клієнтів, які бажають замовити піцу по телефону, ми запровадили єдиний номер для найпоширеніших операторів мобільного зв’язку.

1

Набираєте, і ми приймаємо замовлення.

• У нас працює англомовна версія сайту. Тож люди, які володіють англійською краще, ніж українською, мають можливість отримати піцу на замовлення і розрахуватися за неї онлайн, не сказавши навіть слова.

Бажаємо, щоби своїм смаком підкорила наша піца Ужгород. Доставка через це працює оперативно і безкоштовно. Готуємо піцу у строгій відповідності до всіх вимог технології та гігієни, а кур’єри завжди охайні і ввічливі.
Ціни на оригінальну італійську піцу у нас завжди доступні, а спеціальні пропозиції порадують Вас приємними сюрпризами.

Замовляйте піцу з соусом та улюбленим напоєм онлайн і отримуйте незабутнє гастрономічне задоволення.

З любов’ю, Viva Pizza.

Працюємо щоденно

Замовлення приймаємо з 1000 до 2300
Top

Увага!

Відтепер безкоштовна доставка:
с. Минай, с. Розівка, с. Сторожниця, с. Оноківці,
мкрн. Доманинці, мкрн. Дравці, мкрн. Табла, мкрн. Горяни, мкрн. Підлипники
та
по всьому Ужгороду