fbpx
loading
Подзвонити
??,?? грн.

Якщо цікавить безкоштовна доставка піци в Ужгороді – розраховуйте на нас. На це ужгородці та гості міста мають 3 причини:

1. Замовити піцу просто. Заповнюєте заявку на сайті або оформляєте замовлення по телефону – і смачна італійська піца Ваша.

2. Чекати доставку недовго. Доставка піци здійснюється як правило упродовж години в залежності від місцезнаходження замовника. Оскільки на приготування справжньої піци за італійським рецептом потрібен час,то якщо замовите заздалегідь – отримаєте соковиту піцу точно в зазначений Вами час.

3. Оплачувати зручно. Розраховуєтеся:

– онлайн (оплата може здійснюватися по кнопці LiqPay або через інвойси. У випадку вибору інвойсів оплата буде проводитися через виставлення інвойса на E-mail через LiqPay);

– з кур’єром готівкою під час отримання піци.

Доставка піци по всьому Ужгороду безкоштовна (навіть у віддалені мікрорайони Доманинці, Дравці, Табла, Горяни, Підлипники), а також в с. Минай, с. Розівка, с. Сторожниця, с. Оноківці. Якщо побажаєте отримати доставку на поверх та безпосередньо у приміщення, оплачуйте кур’єру всього 30 грн і піцу доставлять прямо в руки.
Доставка у  інші населені пункти проводиться з доплатою по домовленості.

Ми працюємо для Вас без вихідних з 10:00 до 23:00.

Замовляйте і смакуйте!

Працюємо щоденно

Замовлення приймаємо з 1000 до 2300
Top

Увага!

Відтепер безкоштовна доставка:
с. Минай, с. Розівка, с. Сторожниця, с. Оноківці,
мкрн. Доманинці, мкрн. Дравці, мкрн. Табла, мкрн. Горяни, мкрн. Підлипники
та
по всьому Ужгороду